Kluba Biedriem

Lietotājvārds

Parole


Kļūt par BMW Kluba biedru?

Kluba Jaunumi un Pasākumi

Gada auto 2017

Gada auto 2017 BMW X1 un "Latvijas Gada Auto 2017" BMW Fani, nepieciešams Jūsu balsojums, lai “Latvijas Gada auto Tautas simpātija 2017” pozīciju ieņemtu BMW X1 modelis! Nobalsot varat šajā linkā: http://www.delfi.lv/latvijas-gada-auto/ Kopā mēs varam! BMW - vislabākais auto! :) ... » Lasīt tālāk
 

BMW Ginesa rekorda uzstādīšana 07.08.2015.

BMW Ginesa rekorda uzstādīšana 07.08.2015. Ginesa rekords “Visvairāk BMW vienuviet” Saistībā ar BMW 100 gadu jubileju, 7. augustā, Biķernieku trasē tiks uzstādīts rekords – „Visvairāk BMW markas automašīnas vienuviet” (Largest parade of BMW cars). Šāds rekords BMW automašīnām vēl nav uzstādīts un Latvija būs pirmā valsts pasaulē. Aicināti piedalīties visi BMW ... » Lasīt tālāk
 

Labdarības pasākums 31.01.2016.

Labdarības pasākums 31.01.2016. BMW Clubs Latvia un BMW Motorrad Club Latvia aicinājums labdarības pasākumam. Ir Ziemassvētku laiks, kad mēs vairāk domājam par saviem līdzcilvēkiem. Ziemassvētki ir arī labo darbu laiks, kas vēlreiz aicina mūs padomāt arī par tiem cilvēkiem, kuriem varbūt ir paveicies mazliet mazāk, nekā mums. Jo īpaši tā mūsu sabiedrības daļa, ... » Lasīt tālāk
 

Labdarības pasākums Elejas bērnunamā

Labdarības pasākums Elejas bērnunamā Savā vairāku gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē BMW Clubs Latvia ar milzīgu gandarījumu var lepoties ar vairākām sabiedriskām aktivitātēm. Viena no šīm aktivitātēm ir nu jau par ikgadēju un ilggadīgu tradīciju kļuvusī Labdarības akcija Latvijas bērnu namos. Šī gada janvāra nogalē šāda labdarības akcija tika rīkota ... » Lasīt tālāk
 

Labdarības pasākums 31.01.2015.

Labdarības pasākums 31.01.2015. Ir Ziemassvētku laiks, kad mēs vairāk domājam par saviem līdzcilvēkiem. Ziemassvētki ir arī labo darbu laiks, kas vēlreiz aicina mūs padomāt arī par tiem cilvēkiem, kuriem, varbūt, ir paveicies mazliet mazāk, nekā mums. Jo īpaši tā mūsu sabiedrības daļa, kuri atrodas sava dzīvesceļa pašā, pašā sākumā, un kurus mēs savā ... » Lasīt tālāk
 

• Tuvojās Latvijas BMW festivāls 2013

Tuvojās Latvijas BMW festivāls 2013

18. maijā visi “BMW” fani ir aicināti doties uz Latvijas “BMW” festivālu Biķernieku Kompleksajā sporta bāzē, kur varēs iepazīties ar Latvijas un citu Eiropas valstu “BMW” klubu biedriem un skaistākajām “BMW” automašīnām.

Festivāla laikā notiks īpašas “BMW” drifta sacensības, demo braucieni ar jaunākajiem “BMW” modeļiem un pēc daudzu gadu pārtraukuma trasē atgriezīsies slavenais “BMW Dragreiss”. Festivālu apmeklēs arī kāds īpašs viesis – leģendārais 70. gadu beigu “BMW” superauto “M1”.

“BMW” festivāls tiks atklāts jau plkst. 10, kad notiks iecienītais autošosejas treniņš “BMW Open Track Day”, bet “BMW Drifta kausa” izcīņa jaunā trases konfigurācijā sāksies plkst. 12.30.

Visas dienas laikā oficiālais “BMW” pārstāvis Latvijā “Inchcape BM Auto” piedāvās jaunāko “BMW” modeļu izmēģinājuma braucienus. Tikai “BMW” festivāla apmeklētājiem tiks piedāvāta unikāla iespēja būt pirmajiem, kas redzēs jauno “BMW” 3. sērijas “Gran Turismo” vēl pirms šī modeļa oficiālās ienākšanas tirgū.

Festivāla otrajā daļā notiks Eiropas “BMW” klubu parāde un “BMW Dragreiss”, kurā klašu sadalījums ir speciāli pielāgots “BMW” automašīnu specifikai. Par godu “BMW Motorrad” 90 gadu jubilejai kā īpašs šova elements dragreisā būs iespēja izaicināt jaudīgāko “BMW” motociklu “HP4” no “BMW Baltic Racing Team”.

Dienas noslēgumā skatītāji ar savām ovācijām noteiks labāko riepu kūpinātāju, ko tradicionāli atbalsta “Rubbers.lv”. Lai sportistiem būtu lielāks azarts, dragreisa un drifta sacensību uzvarētāji saņems arī naudas balvas – kopā 1000 eiro.

Līdzās sacensību programmai notiks konkursi apmeklētājiem, skaistāko “BMW” klubu biedru auto, izstāde un atrakcijas bērniem, kā arī “BMW” festivālu apmeklēs kāds īpašs viesis – leģendārais 70. gadu beigu “BMW” superauto “M1”, kā dizainu savulaik izstrādāja itāliešu "Giugiaro", tāpēc tas pēc pirmā acu uzmetiena līdzinās "Lamborghini".

Biļetes uz Latvijas “BMW” festivālu nopērkamas visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās (www.bilesuserviss.lv). Līdz 1. maijam biļetes cena ir tikai LVL 3,00, bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja ir bez maksas, bet no11 līdz 16 gadu vecumam ieejas maksa ir simboliska – tikai LVL 1,00. VIP ieeja dalībnieku parkā – 7,00 LVL.

„BMW Dragrace Cup 2013” nolikums:
http://www.forsaza.lv/forum/viewthread?thread=452
Reģistrēšanās sacensībām šeit:
http://www.forsaza.lv/pages/ViewEvent/l18

Latvijas “BMW” festivālu rīko Latvijas “BMW” klubs sadarbībā ar oficiālo “BMW” pārstāvi Latvijā “Inchcape BM Auto”, un tas notiek jau astoto gadu, katru reizi pulcējot arvien vairāk dalībnieku ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas un citām valstīm.

Festivāla ģenerālsponsors: “Inchcape BM Auto”. Atbalstītāji: mazlietotu “BMW” auto tirgotājs „Ezauto.lv”, oficiālais radio – “TOP Radio”; partneris – “Double Coffe”. Pasākumu atbalsta arī: BMWPower.lv, “Zebra”, “Ātruma cilts”, “Alita”, “DELFI Auto”, “AutoPort”, “Lieliska Dāvana”, “Carplan”, “Alca”, “Ring Automotive”, “Motul”, Travelnews.lv, “Rubbers”, “United Press”, “Avon” un apsardze “Berkuts”.